1. Magazin

Ceren Hindistan'dan çocuğunun babası Ümit Aslan'a: Konuşursam sokağa çıkamazsın

İçindekiler

Uzun bir süredir ekranlarda yer almayan oyuncu Ceren Hindistan, kendisi için koruma ve konuşmama kararı aldıran çocuğunun babası Ümit Aslan'a tepki gösterdi.

Oyuncu Ceren Hindistan, geçtiğimiz günlerde kızı Arya'nın babası Ümit Aslan hakkında şoke eden açıklamalar yaptı. Magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalardan sonra Aslan, eski sevgilisi hakkında İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak koruma kararı aldırdı. Ceren Hindistan ise bu gelişmenin ardından eski sevgilisi Ümit Aslan'a tepki gösterdi. 

"KORUMA KARARINA KAHKAHALAR ATIYORUM"

32 yaşındaki Hindistan, eski sevgilisine yönelik sosyal medya hesabından yaptığı sert açıklama ile dikkatleri üzerine çekti.

"Erkek diye ortada gezen bir müsveddenin bana karşı koruma kararı çıkarmasına saatlerdir kahkaha atıyorum. Yavrum bu kadar mı korktun benden Aslan parçası...

Daha bir şey açıklamadım. Asıl açıklamaya başlarsam sokağa adım atamazsın, biliyorsun. Aslan olmuş kedicik. Neyse bir ay süreyle korun bakalım...

Şunu da söyleyeyim; mayın basana kadar sessizdir. Damarıma basmaya devam edersen asıl o zaman miyavlatırım. Şirket hesabından da sürekli sayfamda geziyorsun...Azıcık git soluklan, bir su iç, bir yemek ye. Merak etme senin gibi yazıp geri vites yapıp silmiyorum. Kalıyor sayfamda, istediğin zaman girip görürsün.

Elimde tarihiyle dayak yediğim fotoğraflardan tutun da sığındığım otel sahiplerinin şahitlik beyanlarına kadar her şey elimizde var. Ben var sayımlarla değil belgelerle hareket ederim."

17535