1. Magazin

Ümit Aslan'dan Ceren Hindistan'a dava

İçindekiler

Ceren Hindistan, eski aşkı Ümit Aslan'ın hediyesi peluş ayıyı parçalayıp kendisini 'sevimli katile' benzetti. Aslan ise güzel oyuncuya karşı 'uzaklaştırma kararı' çıkarmak için dava açacak.

Aşklarıyla olay olan Ceren Hindistan ile Ümit Aslan'ın ayrılığı da çok konuşuldu. Dedikodulara göre iş adamı sevgilisinin kendisini terk etmesini hazmedemeyen güzel oyuncu, Ümit Aslan'ın galerisine gidip birçok lüks arabayı parçaladı. Ayrılıktan sonra sosyal medya hesaplarını kapatan Ceren Hindistan'ın instagram'a dönüşü de yine olaylı oldu.

TELEFON MESAJLARI BIKTIRDI!

Birbirinden seksi fotoğraflarını ve kendisine gelen gülleri paylaşarak Ümit Aslan'ı kıskandırmaya çalışan güzel oyuncunun, 'peluş ayılı' paylaşımı ise dikkat çekti. Eski aşkının kendisine hediye ettiği peluş ayıyı parçalayan Ceren Hindistan, bu karenin altına da "Sevimli katiller" yazdı.

Bu arada Ümit Aslan'ın da Ceren Hindistan'dan gelen tehdit ve sitem dolu mesajlar karşısında dava açacağı ve eski aşkı hakkında 'uzaklaştırma kararı' çıkaracağı iddia ediliyor.

Ümit Aslan'ın hediye ettiği güllerle olay olan Ceren Hindistan, ayrıldıktan sonra da gül fotoğrafları paylaşarak eski aşkını kıskandırmaya çalıştı.

 

17814